Biżuteria – sklep Sadva

Aleksandra

Sklep Sadva powstał z miłości do biżuterii, a przede wszystkim do pięknego minerału, jakim jest bursztyn. Sylwia i Krzysztof, para młodych jubilerów, postanowiła otworzyć własną pracownię, w której zaczęli pracować nad „polskim złotem”. Tak zaczyna się ich historia.

Marzenie, które się spełniło

Pierwsze małe inwestycje opłaciły się, ponieważ spod ich rąk wychodziła wspaniała biżuteria. Sklep założyli dopiero dużo później – na początku była jedynie mała gablota nad morzem. Jednak zainteresowanie, które towarzyszyło wyrabianym przez nich dodatkom, zainspirowało ich do dalszych działań. Obecnie Sadva to marka, o której coraz częściej mówi się w mediach i jest doceniana przez lokalne gwiazdy i celebrytów. Dwa sklepy firmowe znajdują się tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na nadbrzeżu – w Ustce i Kołobrzegu. Para jubilerów nie ogranicza się już tylko do bursztynu, ale stworzyła 8. autorskich kolekcji, ręcznie robionej biżuterii.

Dlaczego motyl?

Znakiem firmowym Sadvy jest motyl. Dlaczego wybór padł właśnie na to urocze stworzenie? Motyl jest symbolem nie tylko lekkości i delikatności, ale także oznacza przemianę, zwiastuje szczęście i natchnienie. Kojarzony jest również z niczym nieograniczoną wolnością, a także niezależnością. Kobieta Sadva właśnie taka jest – nie boi się sięgać tam, gdzie inni się boją lub nie potrafią. Walczy o swoje, nie tracąc jednak swojej kobiecej delikatności i wrażliwości. Specjalnie z myślą o takich Paniach, stworzyliśmy limitowaną kolekcję FlywithSadva, której motywem przewodnim są właśnie motyle. Wierzymy, że w tych subtelnych dodatkach, każda kobieta będzie mogła wznieść się w górę.

Sklep stworzony z myślą o nowoczesnych kobietach

Na stronie sadva.pl znajduje się ręcznie wykonana, wyjątkowa biżuteria. Sklep internetowy jest dla Ciebie dostępny 24/7, dlatego możesz zaopatrzyć się w piękne dodatki, kiedy tylko będziesz chciała. Jeśli więc chcesz dodać sobie pewności siebie i zadać szyku, nie zwlekaj i zamów już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *