Biżuteria – sklep internetowy Sadva

Aleksandra

Marzenia spełniają się częściej, niż myślisz. Tym największym Sylwii i Krzysztofa było stworzenie marki biżuteryjnej z ręcznie robionymi ozdobami, które będą przemawiać do kobiet w różnym wieku i o wielu gustach. Wszystko zaczęło się od miłości do bursztynu i chęci odmienienia charakteru tego nadmorskiego minerału. Talent i opór opłaciły się, i w ten sposób powstała niezwykła biżuteria. Sklep internetowy Sadva powstał jednak dopiero dużo później i był efektem nieustającej pracy i wiary w to, że gdy bardzo się czegoś chce, to na pewno to się uda.

Nadmorskie początki

Zanim Sadva otworzyła swoje butiki w Ustce i Kołobrzegu, a także zanim powstała strona internetowa, była tylko nadmorska gablotka i parasol przeciwsłoneczny! W taki właśnie sposób się to zaczęło, jednak rosnące zainteresowanie biżuterią, pozwoliło na rozszerzenie działalności. Obecnie Sadva to jedna z częściej wymienianych młodych marek jubilerskich w mediach. Z jednej kolekcji, w której główną rolę grał bursztyn, powstało 8. autorskich, z których każda wyróżnia się oryginalnością i najwyższym smakiem.

Nasz znak firmowy określa nasze wartości. Motyl to nie tylko symbol lekkości i delikatności, ale także niezależności i wolności. Tworzymy biżuterię dla osób, dla których te cechy są bliskie. Chcemy, by wszyscy, którzy noszą naszą biżuterię, mogli poczuć się pewni siebie i pewni swoich sił. Specjalnie dla podkreślenia tych wartości, stworzyliśmy limitowaną kolekcję FlywithSadva, w której motywem przewodnim jest delikatny emblemat motyla. Spodoba się na pewno fankom minimalistycznej biżuterii, które lubią subtelne i dyskretne dodatki, podkreślające ich delikatną kobiecość.

Jeśli szukacie ciekawych dodatków od młodych projektantów, która wyróżniają się doskonałym wykonaniem i wykończeniem, do gustu z pewnością przypadnie Wam nasza biżuteria. Sklep internetowy Sadva jest dla Was dostępny w każdej chwili, gdy zamarzy Wam się wysokiej klasy biżuteria. Jesteśmy tutaj dla Was!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *